תווי שי כמתנות לאירועים

תווי שי כמתנות לאירועיםכולנו מכירים את זה, אירוע חשוב מתקרב ואנו מתלבטים מה לקנות במתנה לכבוד האירוע. האירוע יכול להיות יום מיוחד וחשוב של אדם יקר או מישהו שמכירים בנסיבות עסקיות או חברתיות.

אולי זה חבר או חברה לעבודה, בוס או עובד, קרוב משפחה – לכולנו יש אירועים, ימים חשובים וראויים לציון. ישנו פתרון מצוין שתמיד יתאים –  תווי שי כמתנות לאירועים.

תווי שי כמתנה ליום ההולדת של העובדים

יום ההולדת – הוא מגיע פעם בשנה, באותו התאריך. אם ניקח לדוגמא מקומות עבודה, שבהם מספר עובדים גדול, הרי בכל שבוע עשוי להתקיים יום הולדת של אחד העובדים. כיצד יוכל לנהוג המנהל המתחשב, או מחלקת משאבי האנוש של הארגון? באיזו מתנה כדאי לבחור עבור העובדים?

הפתרון הטוב ביותר, שגם משמח את העובדים שחוגגים את היום ההולדת וגם מאפשר רכישה מתנה מרוכזת יהיה תווי השי. מבחינת המעביד, ניתן להזמין תווי שי בכמות רבה, לפי הצורך. לתווים יש תוקף ארוך מאוד כך שאין כל בעיה לנצל אותם כהלכה. ניתן לבחור תוו שניתן למימוש ברשתות נבחרות, בחנויות אופנה, בחנויות של כלי בית, יש תווים לאטרקציות שונות או לבתי קפה ומסעדות.

תווי שי כמתנה לבר ולבת מצווה

תווים יכולים להיות רעיון טוב כמתנה, גם כאשר האירוע המתקרב הינו יום הולדת מיוחד – בר מצוה או בת מצווה. הבת של הבוס חוגגת בת מצווה? הבן של אחד מהלקוחות הגדולים של העסק עומד לעלות לתורה בקרוב? תווי שי יכולים להיות אטרקטיביים ביותר וניתן להשתמש בהם באטרקציות שוות לבני הנעורים. יש תווים שניתנים למימוש בחנויות של גדג'טים וסלולר ובכל סוג של חנויות או רשתות שניתן להעלות על הדעת.

תווי שי כמתנה ללידה וליולדת

אי אפשר לעבור על סדר היום כאשר האירוע המתקרב הינו מועד הלידה של אחד מהעובדים או מהחברים לעבודה. שובר או תו שי הינו מצוין כמתנה לקראת לידה, הן כאשר רוצים להעניק משהו שמתאים לרך הנולד והן כאשר רוצים להפתיע ולרגש את האם עצמה.

תווים יכולים לאפשר רכישה ברשתות של מוצרי תינוקות ייעודיים, ניתן לממש אותם לרכישת מוצרי טקסטיל לתינוק, מצעים, בגדים. בתווים לרכוש מוצרים תינוקות שונים, צעצועים או פינוקים לאם עצמה. פינוק מענג בספא? מוצרי טיפוח, איפור או אופנה? באמצעות תו שמכובד במגוון בתי עסק, מתקבל מתנה שלעולם לא תאכזב.

תווי שי כמתנה ליום האהבה

כמובן שתווי שי יכולים להתאים כמתנות המקובלות במקומות העבודה, אבל ניתן להשתמש בהם גם כאשר מדובר במתנה ממש אישית, זוגית. לא רוצים להסתפק בעוד משהו שגרתי כמתנה ליום האהבה או ליום הנישואין? במקום לנחש מה יתאים לבן או לבת הזוג, בחרו בתווי שי.

באמצעות התווים ניתן להעניק את חופש הבחירה הגדול ביותר. ניתן לבחור תווים המגיעים במארז נאה בתוספת ברכה, ורק צריך למצוא את הרגע הנכון כדי להעניק את ההפתעה באווירה הרומנטית המתבקשת.

תווי שי כמתנת גיוס

מתי עוד ניתן להעניק תווים כמתנה לאירועים? למעשה, זה יתאים לכל אירוע שיעלה על הדעת. לעסקים – הם יתאימו למשל לאירועי מצטיינים או השקות. כמתנה אישית, מצוינים גם כמתנה לחגים או כמתנה למתגייסים. בין אם זהו בן (או בת) של חברים או שכנים שמתגייס ובין אם זהו הבן של הבוס או של חברים מהעבודה – תווי שי יוכלו לאפשר למתגייס מימוש בדיוק בטעם שלו. באמצעות התווים ניתן לרכוש מוצרי גיוס, ניתן לממש בצורת בילויים או לחילופין – חוויות אתגריות.

דילוג לתוכן