תווי קניה אלקטרוניים (תווים באינטרנט)

תווי קניה אלקטרוניים (תווים באינטרנט)כיום, כל אחד יכול לרכוש ולהעניק במתנה תווי קניה. תווי קניה נחשבו עד כה למתנה מועדפת, שאותה רוכשים מעסיקים רבים על מנת להעניק לעובדיהם מתנות לחג. יש גם ארגוני עובדים המקפידים להעניק לחברי הארגון תווים, בין אם בחגים ובין אם בימי הולדת.

יש מעסיקים שמעניקים תווים במתנה וכהוקרה לעובדים מצטיינים וכן לכבוד יום הולדת של עובד זה או אחר. אבל מסתבר שהביקוש לתווי קניה הביא לכך שכיום כל אחד יכול להעניק תווים במתנה, ובקלות. איך עושים את זה? אין קל מזה – ניתן להזמין תווי קניה אלקטרוניים, אשר יש המכנים אותם תווים באינטרנט. מה זה בדיוק? למי זה מתאים? האם זה כדאי?

תווי קניה לפי נושאים

קניות באינטרנט כבר מזמן אינן הדבר הבא. רכישות אונליין, זה מה שהולך היום וזו מגמה שממשיכה להתגבר ולשגשג. לפיכך, אין פלא שגם תווי קניה ניתן כיום להזמין אונליין, וזה קל ופשוט. מה זה בדיוק תוויה קניה אלקטרוניים? מדובר למעשה בתווי שי בצורתם המודרנית, כלומר כרטיס מגנטי הדומה לכרטיס אשראי. יש המכנים את הכרטיסים הללו בשם "גיפט קארד" שכן מדובר בכרטיס מתנה, לא פחות.

באינטרנט ניתן להזמין תווי קניה או גיפט קארד על פי נושאים רצויים. כך, לא משנה מיהו הנותן ומיהו המקבל, ניתן לוודא שזו תהיה מתנה רצויה. רוצים להעניק לאדם אהוב ארוחה במסעדה במתנה? ישנם תווי קניה שניתן לנצל במגוון רחב של בתי קפה או מסעדות מומלצות.

רוצים להעניק לחבר או לחברה מתנת אקסטרים? ישנם תווים למטרה זו בדיוק. מכירים מישהו מהעבודה שחוגג יום הולדת והוא חובב ספורט מושבע? תוכלו לדאוג עבורו לתווים למיטב רשתות הספורט, לחנויות מטיילים ולאטרקציות מתאימות. באותו אופן, יש בנמצא תווים שניתן לרכוש בעזרתם מוצרי אופנה או מוצרים לבית, חופשות בבתי מלון או בצימרים, פינוקי ספא מהנים ועוד ועוד.

פשוט מקליקים ומזמינים

באינטרנט לא צריך לעבוד קשה בכדי למצוא תווי קניה אלקטרוניים. קל מאוד לחפש תווי קניה להזמנה, קל מאוד להקליק, למלא כמה פרטים והתווים נשלחים לכתובת שאותה בוחרים. מכיוון שתווי קניה ניתן להעניק בכל סכום שעולה על הדעת, זו מתנה שיכולה להתאים לכולם.

לבני זוג, לחברים קרובים, לידידים מהעבודה, לבוס, לחברים מהלימודים, לאימא ולאבא, לסבא או לסבתא. התווים יכולים להיות חלופה מצוינת גם אם יודעים איזה תחום, מוצרים או שירות יתאים כמתנה וגם אם לא ממש יודעים להחליט. ישנם תווים שניתן לכנות בשם "תווי קניה כלליים". תווים כאלה ניתן לממש בחנויות שונות, לרכישת מותגים מגוונים או למיטב הבילויים.

קל לתת, כיף לקבל

תווי קניה שרוכשים באינטרנט כמתנה יכולים להגיע במארז נאה, שעושה נעים בלב למקבל. הכרטיס מגיע בעיצוב יפה וניתן להטעין בסכום שנראה מתאים לקשר בין הנותן למקבל וכן למעמד. בסופו של דבר, אין דין חברות קרובה בת עשרים שנה כדין קשר של "שלום – שלום" בעבודה.

תווי שי באינטרנט ניתן להזמין בסך של 100 או 200 ₪ כאשר רוצים מתנה בהיקף סביר, לא מעל ומעבר. אך כאשר יש קשר הדוק בין הנותן למקבל, גם 500 ₪ לא יהוו סכום מוגזם. ומכיוון שמדובר בכרטיס מגנטי, אותו ניתן להטעין בכל סכום שרוצים, ניתן בהחלט לומר שהשמיים הם הגבול. גם סכומים של 1,000 ₪ ויותר באים בחשבון.

אם כן, ניתן לומר שמהפכת תווי הקניה כבר כאן. כל אחד יוכל להזמין אותם באינטרנט ובקלות. זו יכולה להיות גם מתנה בעלת נופך אישי, המבטאת היכרות אמיתית בין הנותן למקבל וכל סכום שרוצים להעניק בהחלט יהיה אפשרי.

דילוג לתוכן