נופשונית קארד

נופשנית קארדכאשר עולה על הפרק השאלה אילו מתנות יקבלו העובדים, עומדות לפני המעסיק אפשרויות שונות. אם בעבר נהוג היה להעניק, בעיקר לפני החגים, סלסלות שי, מארזי יין וכיוצא בזה, הרי שכיום תווי השי הפכו להרבה יותר מקובלים. התווים כיום מגיעים בדרך כלל בתצורת פלסטיק, הדומה לכרטיס אשראי ולא עוד כשוברי נייר.

בין הכרטיסים הפופולריים ניתן למצוא את נופשונית קארד. למרות שדומה כי כרטיס שי זה מאפשר לבצע רכישות אצל ספקי פנאי ונופש בלבד, הרי שיש גם אפשרויות אחרות, מגוונות. להלן נראה עם אילו מותגים עובדים בנופשונית קארד, מהו בדיוק כרטיס השי הזה ומדוע הוא פופולרי בקרב מעסיקים ועובדים, כיצד ניתן להזמין ועוד.

שי מועדף לעובדים

נופשונית קארד מוצע על פי רוב לעסקים ולמעסיקים המחפשים מתנות לעובדים, בהזדמנויות שונות. את כרטיס השי הזה ניתן להעניק לקראת החגים אך מקובל להעניק אותו בהזדמנויות אחרות, למשל לעובדים מצטיינים, וכן גם לכבוד יום הולדתו של עובד זה או אחר.

מבחינת המעסיק, ניתן לגלוש לאתר אינטרנט שבו ניתן לבצע פעולות שונות לרבות הזמנת כרטיסים מבית נופשונית, המגיעים במארזים נאים. יש אפשרות להזמין כמות קטנה של כרטיסי שי אלה או לחילופין להזמין כמות ניכרת, דבר הרלוונטי למעסיקים בינוניים או גדולים. למזמינים בסכומים ניכרים מקבל המעסיק הנחות מהמחיר הנקוב. את הכרטיסים ניתן להזמין באמצעות פניה טלפונית, שליחת מייל או השארת פרטים באתר.

פעילויות פנאי ונופש

בחברת נופשונית מציעים לרכישה גם כרטיס מתנה דיגיטלי, שנשלח ללקוח הסופי באמצעות סמס. אך הפעם נתמקד בכרטיס בתצורתו המקובל, נופשונית קארד בכרטיס מגנטי. מדובר בעצם בכרטיס פלסטיק, הדומה לכרטיס אשראי. המעסיק מספק לעובד את הכרטיס, שניתן למימוש במגוון בתי עסק ומתחמי בילוי.

עבור העובדים, מדובר במתנה אמיתית, שכן מיטב פעילויות הפנאי מציעות הנאה לכל אחד ולכל טעם. חשוב לציין שבניגוד למרבית תווי השי למיניהם, במידה והעובד מאבד את הכרטיס שניתן לו ניתן לבטלו ללא קושי ולקבל במקומו אחר, חלופי.

כחלק מהשירות, יכולים הלקוחות שקיבלו את הכרטיס לבדוק באתר יתרה לניצול. אגב, כרטיס שמומש ניתן, אם רוצים, להטעין מחדש כאשר הטענה נוספת נעשית במחיר מופחת לעומת הערך הנקוב שמקבלים.

אטרקציות וגם יותר

נופשונית קארד מאפשרת, כאמור, לכל מעסיק לספק לעובד שי שכולו אטרקציות ובילויים. בין היתר, ניתן להשתמש בכרטיס לצורך בילוי בבתי קפה ידועים, בכל רחבי הארץ. ניתן להשתמש בכרטיס כתחליף לכרטיס כניסה לאטרקציות נבחרות, סדנאות.

בין האטרקציות עימן הגיעו בנופשונית לשיתוף פעולה נציין למשל את חמי געש, המצפה התת ימי באילת, טיולי טרקטורונים, פארקי קפיצה וטרמפולינות, החלקה על הקרח, קיפצובה, חמת גדר ועוד. הכרטיס תקף גם ברשת לחם ארז, קפה מנדרין, קפה קפה, פרש, ברשתות בתי קולנוע נבחרות כגון סינמה סיטי, לב, גלובוס.

מלבד בילויים, ארוחות בוקר ואטרקציות, ניתן לעשות שימוש בנופשונית קארד גם לצורך רכישת מותגים מוכרים ואהובים. בין היתר הכרטיס תקף למותגי פומה וסקצרס, בסטימצקי ובטרקלין חשמל, בכל נעל סנטר ובמשביר לצרכן, ברשת פוקס ובללין, בכיתן, גולף ופולגת. מתאים גם לרכישת מותגים במגה ספורט, אינטימה, לי קופר, סולוג, נעמן, דלתה, מנגו, נאוטיקה. גם ברשתות טי אנד טי, אייג' אנד או, עמינח סנטר ואמריקן קומפורט מכבדים את נופשונית קארד וכך גם ברשתות נוספות.

כרטיס נופשונית קארד מאפשר, אם כן, לכל מעסיק להעניק לעובדיו מתנה איכותית ואפקטיבית. זו מתנה שמתאימה מאוד לצעירים אך רלוונטית גם למבוגרים. הכרטיס תקף לחמש שנים והעובד מקבל אותו במארז מתנה יפה.

דילוג לתוכן