תווי קניה כמתנות לחגים – המתנה האידאלית והטובה ביותר שעובד יכול לקבל!

תווי שי כמתנות לחגיםחגים וימים טובים נותנים לנו אפשרות לנוח, ליהנות מחופש עם האנשים היקרים לנו. בחגים ניתן ליהנות מהמסורת (אישית או לאומית), ואין זה משנה אם אנחנו מגדירים את עצמנו כדתיים, מאמינים או חילוניים. ואיזה מסורת מיוחדת הינה משותפת לכל החגים?

המסורת הנפלאה של מתן מתנות נאות. במיוחד לעסקים, למעסיקים, לארגונים, עולה בכל חג, בכל פעם מחדש, השאלה – מה כדאי ומה ראוי להעניק כמתנות לחג? כיום, קיים פתרון יוצא מגדר הרגיל, פתרון נוח גם כאשר מדובר בעסק קטן ובו מעט עובדים וגם כאשר מדובר בארגון ענק, ובו מאות עובדים ויותר. מה ניתן השנה לחגים? זה פשוט – תווי שי, וכולם מרוצים.

לפנק את העובדים בראש השנה

ראש השנה, החג הראשון בשנה, שמעניק הרגשה חגיגית של התחדשות והתחלה חדשה נחשב לחג מתוק במיוחד. זהו חג של תפוח בדבש ושאר מיני מתיקה שיבטיחו לכולנו שנה טובה, חיובית מוצלחת. אך במקום להעניק כמתנה לעובדים, לשנה החדשה, עוד מארז לא מרגש של צנצנות עם דבש או כמה ממתקים, אפשר לבחור בתווי השי וזאת מסיבות טובות.

קודם כל, לא כל העובדים באמת יהיו מרוצים ממארז של דבש. אפילו ממתנה די מושקעת כמו מכשיר חשמלי, מכונת קפה או כל דבר בסגנון זה לא כולם יהיו שבעי רצון. ובכלל, לא פשוט לחפש מתנות מתאימות, בהתאם לתקציב כזה או אחר. כאשר מעניקים תווי שי כמתנה לראש השנה, מעניקים לעובדים את חופש הבחירה לקבל לכבוד החג את מה שהם באמת רוצים, את מה שיעשה להם טוב על הלב. מבחינת המעסיק, אין צורך בעיסוק לוגיסטי מורכב, לחיפוש מתנות מקטלוגים והשוואת מחירים.

מתנה ראויה וטובה לפסח

מלבד ראש השנה, שבו נהוג להעניק לעובדים מתנה מצוינת, גם בחג הפסח מקובל להעניק מתנה גדולה למדי. אבל מה להעניק בחג הפסח? מוצרי חשמל? תיקי נסיעה? מה אפשר להעניק בחג החירות לעובדים, כדי שכולם יהיו מרוצים ושמחים? אנו סבורים שכאשר מעניקים גם לכבוד חג הפסח, חג החירות, תווי שי, זהו פתרון מצוין.

בכך, מעניקים לעובדים את החירות לבחור לעצמם מה שהם צריכים. ניתן להעניק תווי שי למימוש ברשתות שיווק לרכישת מוצרי מזון לשולחן החג. ניתן להעניק תווים שישמשו לרכישת כל מוצרי החשמל הנבחרים. אפשר להעניק שוברים לחג למימוש לחופשה, לצימר, לבית מלון אן לספא. כך ניתן לאפשר לעובדים לחגוג את הפסח, עם מתנה נאה בדיוק לפי צורכיהם.

שוברים לכל חג

לא משנה איזה חג מתקרב, איזה חג ממשמש ובא – שוברים לחג תמיד יכולים להתאים. ישנם ספקי תווים שמציעים רכישת תווים גם לפרטיים, אך כאשר מדובר בעסקים, ניתן להזמין תווים בכמות רבה ובמחיר מוזל.

מחפשים רעיון לשי לחנוכה? רוצים להפתיע מישהו, חבר, עובד, שותף או לקוח עם מתנה לכבוד חג השבועות? אולי מתחשק לכם להיות יצירתיים ולתת מתנה אפילו בימים שאינם חגים רגילים, כגון טו בשבט, חג האילנות? לכל חג תוכלו להעניק תווי שי במתנה.

אחרי הכל, זו מתנה שאף פעם לא נעשית נדושה, פשוט מפני שניתן להפוך אותה למעשה לכל דבר שרוצים. המקבל יכול להשתמש בתו לאורך זמן, שכן מרבית התווים הינם בעלי תוקף של חודשים רבים ואפילו מספר שנים.

כאשר מעניקים תווי שי וקניה כמתנה לחג, לכל חג, זוהי מתנה שתמיד תתקבל בברכה. התווים יתאימו לכל סוגי העסקים, לכל הארגונים ולכל עובד באשר הוא. מורים או עובדי היי טק, רואי חשבון או עובדי ייצור, עובדי מדינה ואחרים  – כולם נהנים לקבל תווים וזו עובדה.

דילוג לתוכן