מתנה ליומולדת

מתנה ליומולדתמישהו שאתם מכירים חוגג יום הולדת? מישהו שחשוב לכם או מישהי שאתם מכירים מתוך מערכת יחסים עסקית או חברתית? זהו בדיוק הזמן לחשוב על מתנה. יש כל כך הרבה אפשרויות למתנה, ודווקא השפע הזה עשוי להקשות ולבלבל.

לא תמיד אנו בטוחים מה ראוי להביא כמתנה, מה באמת יהיה מתאים למקבל. איזה פתרון יוכל תמיד להתאים ומה יהיה תמיד שימושי וגם מועיל ואפילו מהנה? תווי שי, כמובן. תווים או גיפט קארד בצורתם המודרנית, טומנים בחובם הרבה מאוד אפשרויות, חוויות, מותגים ורעיונות.

לעובדים יש יום הולדת

בשנים האחרונות התקבע הנוהג להפתיע את העובד במתנה לכבוד יום הולדתו. נזכור כי תווי שי או כרטיסי מתנה נחשבים למתנה מועדפת עבור העובדים. אך לצד תווי קניה לרשתות מובילות יש בנמצא גם תווים או כרטיסי מתנה שיכולים להוות מתנה נהדרת ליום ההולדת. מדובר בתווים ממותגים, המסופקים במארזי שי נאים ונועדו גם להפתיע את העובד, גם לרגש אותו וגם לאפשר לו ליהנות ממוצר או מחוויה לפי טעמו.

מתנה קלאסית וטובה מאוד יכולה להיות שובר למימוש בבתי קפה או במסעדות. מכיוון שיש הרבה מאוד סגנונות והרבה מאוד בתי קפה שבהם ניתן לממש את התוו, העובד יוכל לבחור את המקום לטעמו. יש אפשרות להעניק גם שובר זוגי. אפשרות לא פחות טובה תהיה להעניק שובר לאטרקציות שונות, לספא או לרכישת מותגי אופנה.

מתנה לחברים מהעבודה

תווי קניה במארז נאה יתאימו מאוד גם כמתנה ליום הולדת, ולא רק מטעם מעסיק לעובדיו. התווים ראויים בהחלט גם כמתנה שרוכשים כאשר חברים מהעבודה חוגגים יום הולדת. אפשר, כמובן, להעניק שי מסוג זה ברמה האישית.

יחד עם זאת, אפשר להעניק גם שי מסוג זה באופן משותף, כאשר כמה חברים רוכשים כרטיס מתנה נטען. מחליטים איזה סכום כולל מבקשים להטעין בכרטיס וכך, המקבל זוכה לשובר קניה מודרני שאותו יוכל לממש למגוון רכישות קטנות או לרכישה אחת גדולה.

ניתן למשל לנצל לבילויים בספא, במסעדות, בבתי קפה, בבתי קולנוע, להצגות. כאשר הסכום המצטבר נכבד, ניתן גם להזמין חופשה בצימר או במלון או ליהנות ממגוון אטרקציות ברחבי הארץ.

מתנה לכבוד לידה

כאשר מישהי שמכירים הפכה לאם ממש לאחרונה, נהוג להביא לה מתנה נאה. אם עד כה היה מקובל להעניק שי ליולדת כגון למשל מוצרים לתינוק, מגבות או חיתולי טטרה המסודרות בצורת עוגה, זר של פרחים או שוקולדים טעימים, כיום אפשר גם אחרת.

כמתנה לכבוד הלידה, טבעי להעניק שובר קניה או כרטיס נטען כך שהיולדת תוכל לממש ברכישה לפי טעמה וצרכיה. אם תרצה, תוכל לממש לצורך רכישה של מוצרים המתאימים לתינוק. אם תרצה, תוכל לממש לצורך רכישת מוצרים לעצמה, לפינוק, מוצרי טיפוח, קוסמטיקה. אפשר כמובן לנצל את השובר או הגיפט קארד על מנת להתפנק ולהתרגע בספא או בצימר.

מתנה לבר המצווה

הילד של הבוס חוגג בר מצווה? מישהו שאתם מכירים חוגג בר מצווה לילד – שכן, מכר, קרוב? גם במקרה זה ניתן להעניק במתנה ליום הולדת מיוחד זה כרטיס או שובר שיתאימו במיוחד. אפשר למשל להפתיע עם כרטיס לאטרקציות מגוונות – הופעות, הצגות, טיולים. אפשר להעניק שובר שיתאים למימוש לחדרי בריחה, לרכיבה על סוסים, לבילוי כגון פיינטבול.

ניתן להעניק שובר שיתאים לכניסה לקולנוע בחוויה של VIP, פעילות של מצנחי רחיפה, סנפלינג, קירות טיפוס. מכיוון שהמקבל או המקבלת יכולים לממש את השי בדיוק לפי רצונם וטעמם, זו מתנה שכאשר בוחרים בה – אף פעם אי אפשר לפספס.

דילוג לתוכן