תווי קניה ארגון המורים

תווי קניה ארגון המוריםארגון המורים הינו איגוד מקצועי, אחד הגדולים והמשפיעים ביותר בארץ. כיום, הארגון המייצג את המורים המועסקים בבתי ספר על יסודיים, מאגד יחדיו עשרות אלפי אנשים.

בארגון חברים מורים מכל בתי הספר, בכל הארץ, מכל המגזרים. הארגון מספק לחברים מגוון רחב של הטבות, כאשר תווי קניה מהווים הטבה מרכזית ואהודה.

תווי קניה – זה מה שהמורים רוצים

גם המורים, בדומה למועסקים בתפקידים שונים לחלוטין, כבר הבינו כי יש הרבה מאוד יתרונות בקבלת הטבות ומתנות בצורה של תווי קניה. לא לחינם זה מה שהמורים מעדיפים ולא לחינם מזהים את המגמה הזאת גם מקבלי ההחלטות בארגון.

באמצעות תווי הקניה, שלא כמו בקבלת מתנות כגון מוצרים שונים לבית, זוכה המקבל בחופש להחליט. בזכות אותם תווים, המסופקים על ידי מיטב החברות הפועלות כיום בארץ בתחום זה, יכול כל מורה לרכוש בדיוק את מה שהוא זקוק ומעוניין בו.

מורה שהיא גם אם לתינוק? מורה שהוא אב לילד קטן? ההלו יוכלו לנצל את התווים ברכישת מוצרים לתינוק ולילד. מורה שהוא חובב ספורט מושבע? ישנה אפשרות לרכישת מוצרי ספורט מטיב מעולה. מורים שרוצים לנצל את שווי התווים לרכישות של מוצרי מזון? גם בכך אין בעיה. באמצעות תווים נבחרים ניתן לערוך את הקניות, בין אם לחגים ובין אם לימי החול, ברשתות שיווק ומזון ובמרכולים נבחרים.

תווי קניה למורים ולגמלאים

בארגון המורים מעניקים תווי קניה איכותיים, ולא רק למורים פעילים. בארגון מחפשים תווים שיתאימו הן למורים פעילים וכן גם לגמלאים. מכיוון שכאשר הארגון מספק שי שאותו ניצל לנצל ובו ניתן להשתמש במגוון רחב של חנויות ורשתות, בכל רחבי הארץ, הרי שגם המורה וגם הגמלאי מרוצים.

מגוון המוצרים שניתן לרכוש באמצעות התווים השונים רחב ביותר. מוצרי אופנה, הנעלה, מוצרי חשמל, סוגים שונים של בילויים וכל מיני פינוקים – את כל אלה ניתן לממש בתווים המובילים, שמעת לעת משתנים. את התווים מקובל מאוד להעניק לקראת החגים, אולם מעת לעת מעניקים תווים גם בהזדמנויות אחרות. מכיוון שמודבר במתנה שניתן לממש לאורך זמן (תוקפם של התווים מגיע לכדי חמש שנים ויותר), הרי שהמקבל יכול לעשות בהם שימוש ברכישות נבחרות, בכל מועד שרוצים.

כרטיס נטען למגוון רשתות

גם בארגון המורים הבינו כי לתווי הנייר של פעם כין כיום מקום. גם המורים מעדיפים, ואכן מקבלים, תווים שהם על פי רוב אינם עשויים נייר. מדובר כיום בכרטיסים נטענים, כאשר המעסיק או ארגון העובדים שמעניק את המתנה יכול לבחור לטעון בסכום כספי לבחירה. היופי הוא שניתן לממש את הכרטיס במיטב הרשתות, בפריסה ארצית.

אילו רשתות מכבדות את התווים? את תווי השי שניתן לטעון כיום בכרטיסי החבר של ארגון המורים ניתן לנצל למשל ברשתות אופנה כגון פוקס, גולף, דלתא. ניתן לממש את התווים בחנויות לבית, בהום סנטר, באמריקן קומפורט, ברשת סטימצק. ניתן לרכוש מותגים כגון הוניגמן, גלי, פומה, ניין ווסט, לי קופר. ישנה אפשרות לרכוש מוצרי עמינח, נאוטיקה, אדידס, מגה ספורט ורבים אחרים.

תווים שטוענים – בהנחות גדולות

תווי קניה שמעניקים בארגון המורים מאפשרים לכל מורה לטעון את הכרטיס גם לאחר שהסכום נוצל במלואו. הבשורות הטובות הן כי ניתן להטעין את הכרטיס באופן עצמאי, תוך קבלת הטבה נוספת. המשמעות היא שאם רוצים לרכוש באמצעות הכרטיס מוצרים בשווי של 1,000 ₪, למשל, הרי שהסכום שצריך לשלם לצורך ההטענה יהיה נמוך בהרבה. מעת לעת, למשל לקראת החגים, מעניקים הנחות גדולות עוד יותר מהרגיל, כך שניתן להטעין את הכרטיס ולשלם הרבה פחות.

דילוג לתוכן