שוברי ספא

שוברי ספאכל אחד זקוק מפעם לפעם לשעה של פינוק, לתחושה של רגיעה וניתוק מהעולם הסואן. בשל הצורך הזה להתנתק מההמולה, בשל הרצון להשיג רגיעה לגוף ולנפש, משגשגים כיום בתי הספא למיניהם.

יש בנמצא שפע של אפשרויות בילוי והתרגעות בספא וניתן לשלם עבור בילוי נאה זה במזומן, בשיק או באשראי.

אך כאשר רוצים להעניק למישהו חווית בילוי בספא, יש גם אפשרות אחרת. ניתן להעניק שוברי ספא איכותיים, לבילוי נעים ליחיד או לזוג. שוברים מסוג זה מקובל מאוד להעניק גם כמתנה לעובדים, מטעם מקומות העבודה והמעסיקים. שוברים כאלה יתאימו גם לוועדי עובדים וניתן לרכוש אותם גם לשימוש עצמי או כמתנה לחברים קרובים, לבני הזוג וכיוצא בזה.

מתנה מקורית ממקום העבודה

מקומות עבודה ומיטב המעסיקים כבר גילו כי יש יתרונות רבים במתן שוברי שי לעובדים – לחגים, לימי הולדת ולכל מטרה אחרת. אך בעוד שישנם שוברים שנועדו לרכישת מותגים שונים, לבוש, הנעלה, מכשירי חשמל או אפילו לרכישת סל קניות ברשתות השיווק, ישנם שוברים שנועדו לתכלית אחרת.

שוברי פינוק, ושוברי הספא מהווים דוגמא טובה לכך, מאפשרים למעסיקים להעניק לעובדים מתנה נפלאה – לכיף ולהתרגעות. שוברים אלה יתאימו גם כמתנה לקראת החג וכן גם כמתנה לעובד שהגיע להישגים יפים, שהצליח להפתיע עם ביצועים יפים, למכור, לגייס לקוחות, להוביל צוות למטרה ולעמידה ביעד.

מתנה עסקית ללקוחות נבחרים

בעוד ששוברי ספא יכולים להתאים כמתנה לעובדים, במקום תלושי קניה רגילים ובמקום מתנה משעממת או סתמית, הרי שטמונה בהם גם אפשרות אחרת. ישנם עסקים שמספקים שירותים או מוצרים ללקוחות מגוונים ובהם גם לקוחות נבחרים.

כאשר רוצים להפתיע לקוח נבחר או קניין מוביל, כאשר רוצים להפתיע שותף עסקי מכל סוג שהוא – שובר לספא יכול להיות פשוט מצוין. שוברי ספא ניתן להעניק לאחר חתימה על חוזה חדש או בזמן חידוש של חוזה קיים. ניתן להעניק שוברים אלה גם לקראת שנה חדשה.

שוברים לאוהבים

חשוב לדעת ששוברים לספא ניתנים למימוש במגוון מקומות, מצפון ועד דרום. ניתן להעניק שוברים שיתאימו לספא יוקרתי וכן גם למימוש בבתי מלון נחשבים וגם בצימרים. ניתן לממש שוברים כאלה במגוון עיסויים ומסז'ים, בבילוי בג'קוזי, בסאונה וכמובן – בבילוי זוגי לאוהבים. בעוד שישנם שוברי ספא שהינם אישיים, יש אפשרות לרכוש גם שוברים לזוג. בחלק מהמקרים ניתן לממש שובר זה גם כשובר יחיד כפול.

שוברים לאוהבים זו מתנה נפלאה שניתן להעניק לכבוד יום הולדת, יום נישואין, יום אהבה. מעסיקים יכולים להעניק מתנה מסוג זה לעובד או לעובדת שעושים מעל ומעבר אך זו מתנה שאוהב יכול להעניק לאהובתו או האהובה – לבן זוגה. גם הורים יכולים לרכוש שובר כזה לבן או לבת וגם ילדים יכולים להעניק שובר מסוג זה להוריהם שחוגגים יום נישואין מתקדם.

מגוון טיפולים מפנקים

שוברי ספא שמעניקים במתנה יכולים ללבוש צורות שונות. ישנם שוברים שמתאימים למימוש בימי חול ויש כאלה שיתאימו גם לסופי שבוע. ישנם שוברים הכוללים גם שתייה חמה או קרה ויש כאלה הכוללים גם ארוחה מלאה. אלמנט ראוי לציון טמון ביכולת של המקבל לממש את השובר בספא לפי רצונו.

ספקי שוברים מרבים להציע פתרונות הניתנים למימוש במיטב בתי הספא, שיכולים להיות גם ברשתות, במתמחי ספורט ונופש, בבתי מלון. בחלק מהמקומות ניתן לשלב גם טיפולי יופי לצד טיפולי גוף וכן סוגים שונים של עיסויים לצלילי מוזיקה מרגיעה. יש בנמצא מגוון טיפולים מפנקים – עיסויים מרגיעים או אנרגטיים, עיסויים בשמנים או שילוב אבנים חמות, שיאצו ועוד.

דילוג לתוכן