תו פלוס

תו פלוסבדומה לכמה מרשתות השיווק המובילות בארץ, החליטה גם רשת יינות ביתן להנפיק תו קניה מודרני. תו זה, של רשת שיווק המזון מרובת הסניפים, דומה במהותו לכרטיס אשראי וניתן להטעין אותו בסכומי כסף משתנים.

מדובר בתו שכבר משמש מעסיקים קטנים וגדולים בתור פתרון מצוין כמתנה לעובדים, בין אם לקראת החגים ובין אם בתור צ'ופר או מכל סיבה שהיא. למתעניינים ברכישת התו, אספנו את כל העובדות שחשוב להכיר.

מוכר במלוא שוויו

ללא ספק, מרבית העובדים כיום מעדיפים לקבל לקראת החגים תווי קניה. התו מאפשר לעובד לבצע רכישות של פריטים או מוצרים בהתאם לרצונותיו ולצרכיו האמיתיים. כך, לא ניתן בצורה כזאת למצוא עובדים מתוסכלים מכך שקיבלו שי שאין הם צריכים, סט סכו"ם או חבילה של מוצרים כמו יין או ממתקים.

באמצעות תווים כמו תו פלוס ניתן לרכוש כל מה שרוצים, פשוטו כמשמעו. בשונה ממה שהיה מקובל בעבר, תווים כמו תו פלוס מציינים כי הם מוכרים במלוא שווים. משמעות הדבר היא שאם מעסיק הטעין עבור העובד תו בשווי של מאתיים חמישים ₪ או חמש מאות ₪, הרי אלו הסכומים שניתן לממש בפועל, ברכישות, ולא שקל אחד פחות.

ראוי להוסיף כי כאשר רוצים תווים בכמות רבה ובסכומים כספיים משמעותיים, ישנה אפשרות לקבל הנחה. זה מקובל למשל גם כאשר המעסיק מאפשר לעובדים להזמין באופן חופשי תווי קניה נבחרים, לפי סכום כספי שהעובד בוחר ועל כך משלם.

בחלק מהרשתות וברכישות, ניתן לעשות שימוש בתו פלוס ולקבל הנחות מסוימות (כלומר יש כפל הנחות). עם זאת, כמו לכל תווי השי המקובלים, ישנם בתי עסק מסוימים שמקיימים החרגות על רכישה בתו. למשל, ברשתות מסוימות השימוש בתו אפשרי עד סכום מקסימלי נתון לא נכללים מוצרי אאוטלט, למשל.

תו פלוס – הסדרים מול מיטב המותגים

רבים מקרב הציבור מעדיפים לממש את תווי הקניה ברשתות המזון. לעיתים קונים מוצרים לשולחן החג ולעיתים מוצרי מזון לצריכה שוטפת. תו פלוס, כאמור התו שאותו מציעה רשת יינות ביתן, מאפשר מטבע הדברים שימוש לרכישות ברשת יינות ביתן. כמו כן, ניתן לניצול גם ברשת המרכולים כמעט חינם וכן ברשת המרכולים מגה בעיר. בנוסף, הגיעו בתו פלוס להסדרים מול מיטב המותגים והחנויות הנבחרות ברחבי הארץ.

אף כי רשימת המותגים עשויה להשתנות מעת לעת, הרי שכיום ניתן להשתמש בתו לרכישות למשל ברשתות כגון שקם אלקטריק, מגה ספורט, אייס. מלבד מוצרי חשמל, הנעלה, כלי עבודה, ניתן גם להשתמש ברכישות ברשת אוטו דיפו, בסינמה סיטי, ברשתות פוקס (כגון פוקס קידס, פוקס הום וכן הלאה). התו מוכר גם ברשת נעמן, בוורדינון, צומת ספרים, אופטיקנה, לי קופר, סבון, ללין, ספורט ורטהיימר, מותגי טימברלנד, נאוטיקה, ניין ווסט, ביג שופ, סקאל ועוד. ניתן להשתמש בכרטיס לצורך הזמנת חופשות בארץ, דרך ספקים נבחרים.

מהו התוקף של תו פלוס

חשוב לציין כי תו פלוס לא רק נראה כמו כרטיס אשראי אלא דומה במהותו לכרטיס אשראי גם בתכונותיו השונות. למשל, תוקף. בתו זה ניתן להשתמש עד חמש וחצי שנים מרגע ההנפקה. מדובר בפרק זמן ארוך מאוד, כך שלא צריך לחשוש פן ייאבד את תוקפו לפני שניתן יהיה לעשות שימוש צרכני נבון.

בתו פלוס מקבלים הזמנות ממעסיקים המבקשים לרכוש את התו לעובדיהם באמצעות מוקד שירות לקוחות וכן מתקבלות הזמנות במייל. באמצעות אתר ייעודי באינטרנט (של חברת ישראכרט) קיימת אפשרות לבצע בדיקה של יתרת הכרטיס. כך, ניתן לדעת בדיוק מהו הסכום שבו ניתן להשתמש לפני שיוצאים לערוך קניות.

דילוג לתוכן