מתנה ללידה

מתנות ללידהלידתו של תינוק היא אחד מהימים המשמעותיים ביותר בחייה של כל אם. זהו יום מרגש, יום מיוחד ונהוג לברך את האם מכל הלב וכמובן גם להעניק לה מתנה יפה.

מתנה לכבוד לידה מעניקים חברים לעבודה, מנהלים ומעסיקים. מתנה לכבוד הלידה מעניקים ליולדת ולתינוק בני המשפחה הקרובים, חברים וידידים. מחפשים מתנה ולא יודעים במה לבחור? לא בטוחים כמה ראוי להשקיע במתנה? להלן נציע כמה פתרונות טובים שיוכלו לעזור – לכל טעם ולכל תקציב.

מוצרים נבחרים לרך הנולד

למתנה ללידה ניתן להתייחס בשתי צורות. ניתן להתייחס למתנה כאל כזאת שמעניקים לאם הטריה, לשימושה האישי או להנאתה. ניתן להתייחס למתנה באופן אחר, כמתנה המיועדת לתינוק עצמו. נתחיל באפשרות טובה עבור אלה הרוצים להעניק מתנה המקושרת באופן ישיר לרך הנולד. יש מגוון עצום של מוצרים, שיכולים להתאים לתינוק בן יומו או לתינוק לאחר שהלה גדל מעט. ניתן לרכוש באופן ישיר מוצרים שונים, אך אנו מציעים לבחור אפשרות יותר טובה ויעילה – מתנה בשוברים.

שוברי שי יכולים לאפשר לאם לבחור בדיוק את המוצרים הדרושים לה ולתינוקה. ישנם שוברי שי המונפקים בשיתוף חנויות ורשתות מתמחות למוצרי תינוקות. באמצעות השובר ניתן לרכוש בגדי תינוקות ופעוטות.

באותו האופן ניתן לרכוש מוצצים ובקבוקים, מצעים ושמיכות, צעצועים רכים, משחקים בליווי צלילים, משחקי פעילות לפיתוח החושים וכיוצא בזה. כאשר האם יכולה לבחור מוצרים לתינוק מתוך מגוון רחב שכולל עשרות ומאות פריטים שונים – שביעות הרצון תהיה מלאה.

מתנה של פינוק וטיפוח

בתור מתנת לידה ניתן לבחור לאו דווקא במתנה לתינוק אלא בשי לאותה האישה שנשאה אותו ברחמה באהבה, במשך חודשים רבים. מקובל מאוד להעניק מתנה של פינוק וטיפוח לאם, משהו שירומם את רוחה ויזכיר לה שישנם כאלה החושבים עליה ורוצים להנעים את זמנה.

באמצעות שוברי מתנה ייעודיים ניתן להעניק אפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של פתרונות פינוק וטיפוח. ניתן למשל להציע שוברי ספא מהנים. היולדת תוכל להתרווח עם מגוון רחב של טיפולי גוף ומסג'ים, שילובים של טיפולי פנים, שמנים ריחניים, מוזיקה ענוגה. שוברי מתנה יכולים לאפשר לאם לבחור לעצמה מוצרי טיפוח לפי רצונה, קרם פנים וגוף, מוצרי ים המלח, בשמים או סבונים ריחניים, קצף לאמבט.

כרטיס מתנה בשילוב ברכה

כאשר בוחרים להעניק שוברי מתנה ליולדת, ניתן לבחור לא רק בשובר בדמות קופון. אפשר להעניק גם כרטיס מתנה הדומה במראהו לכרטיס מגנטי. את הכרטיס ניתן להטעין בסכומים משתנים, בהתאם לרצוי ובהתאם לתקציב. ניתן להחליט להעניק במתנה כרטיס המוטען בסכום נכבד, כמתנה משותפת למשל מאת כמה חברים לעבודה ביחד. זהו כרטיס שמאוד מתאים גם כמתנה מטעמו של מעסיק או שותף עסקי. ואם רוצים להעניק נופך אישי, ניתן להעניק את הכרטיס בלוויית כרטיס ברכה, עם הקדשה אישית שנוסחה בקפידה.

בילויים, סדנאות ועוד חוויות

באמצעות שוברי מתנה או כרטיסי מתנה נטענים ניתן להציע לרגל הלידה גם מגוון נוסף של מתנות, הפתעות, אטרקציות ובילויים. יש בנמצא שוברי מתנה שמאפשרים לבלות בארוחת בוקר מפנקת, במיטב בתי הקפה או המסעדות. ניתן להעניק שובר ליחיד או לזוג ויש גם שוברים למיטב בתי הקולנוע והתיאטראות.

יש בנמצא כרטיסי מתנה שמאפשרים לאם הטריה להשתתף במגוון סדנאות – עבור עצמה או בשיתוף התינוק. יש בנמצא סדנאות בישול וסדנאות יצירה, יש סדנאות לאם ולתינוק מסוג עיסוי תינוקות או יוגה לתינוק. יש כרטיסים שמאפשרים התנסות בפעילויות מוזיקלית עם התינוק ויש בנמצא גם כרטיסים לאטרקציות נוספות, הופעות ועוד מגוון חוויות לכל טעם ולכל סגנון.

דילוג לתוכן